Low Price DB DRIVE A310001D Okur A3 Series Class D Mono Amplifier
We Compare and Choose Low Prices to offer You Here! Best Offers Today!
DB DRIVE A31000.1D Okur A3 Series Class D Mono Amplifier (1000W max; 500W x 1 @ 2Ω; 1000W x 1 @ 1Ω) 1 stereo capability DRIVESINK heat management system DC-DC PWM power supply Speaker short circuit protection Bass remote capability DB DRIVE A31000.1D Okur A3 Series Class D Mono Amplifier Do not Miss!! DB DRIVE A31000.1D Okur A3 Series Class D Mono Amplifier (1000W max; 500W x 1 @ 2Ω; 1000W x 1 @ 1Ω) 1 stereo capability DRIVESINK heat management system DC-DC PWM power supply Speaker short circuit protection Bass remote capability ... DB DRIVE A31000.1D Okur A3 Series Class D Mono Amplifier